Atatürk’ün Resmi Var Bacak Bacak Üstüne Atmayın :)

Kanal D ekranlarında soru sormak için mikrofonu eline alan genç, söze soru sormadan önce bir ricada bulunarak başlamak istiyorum dedi ve akabinde Mutafa Kemal’in resmi var düzgün oturun dedi 🙂

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Abbas Güçlü’nün sunduğu Genç Bakış programında tepki çekecek diyaloglar vardı. Nazlı Ilıcak’ın konuk olduğu Abbas Güçlü ile Genç Bakış programı Kayseri Erciyes Üniversitesi’nden yayın yaptı.

“SALONDA ATATÜRK RESMİ VAR BACAK BACAK ÜSTÜNE ATMAYIN”
Programa damga vuran kişi ise bir üniversite öğrencisiydi. Ilıcak’a sorusundan önce salonda Türk bayrakları ve Atatürk posteri olduğunu hatırlatan üniversiteli genç “Arkadaşlar salonumuzda Türk bayrağı ve Atatürk resmi var. Lütfen oturmamıza biraz dikkat edelim, duyarlı olalım. Bacak bacak üstüne atan arkadaşlarım size sesleniyorum. Eğer asmışsak gerekeni yapalım” diye konuştu.

ABBAS GÜÇLÜ TEPKİ GÖSTERDİ
Üniversiteli öğrencinin bu sözlerine program sunucusu Abbas Güçlü sert çıktı. Güçlü, “Sorunu alalım.. Herkes ne yapması gerektiğinin farkında uzatmana gerek yok.” şeklinde konuştu.

ILICAK’A ALKIŞLI PROTESTO
Aynı öğrencinin Ermeni meselesiyle ilgili sorusuna Nazlı Ilıcak cevap verdi. Ilıcak’ın bu konuyla ilgili soruya verdiği cevabı beğenmeyen bazı öğrenciler alkışlarla Ilıcak’ı protesto etti.

Yorumlar