Cübbeli Ahmet Hoca’dan pkk, hdp’ye Beddua

Sohbet programında PKK’ya beddua eden Cübbeli Ahmet Hoca ‘En çok Kürtler Müslüman, onların içine de bunları musallat ettiler’ dedi. Ahmet Hoca PKK’nın ‘marksist leninist komünist ve dinsiz’ olduğunu söyleyerek PKK’yı destekleyenlere seslendi.

Son dönemlerde Doğu ve Güneydoğu’da Kobani’yi bahaneeden sokak eylemlerine ilişkin bir açıklama yapan Cübbeli Ahmet Hoca “Müslüman Kürt evlatlarımız bu örgüt tarafından kıtır kıtır kesiliyor” dedi.

‘EN ÇOK KÜRTLER MÜSLÜMAN’

Konuşmasında PKK’ya yönelik sert eleştirilerde bulunan Cübbeli Ahmet Hoca “En çok Kürtler Müslüman, onların içine de gavurlar bunları musallat etti. Gariban Müslümanları perişan ediyorlar. 17 yaşında kurban dağıtan çocuğu öldürdü bunlar. Silahla tarıyorlar, ondan sonra tavandan atıyorlar, bıçak saplıyorlar, araba ile eziyorlar ve anne babası ayağındaki benden tanıyor. Bunlar marksist leninist komünist din düşmanı” şeklinde konuştu.

‘SAKALINIZLA BİRLİKTE KAFANIZI DA KESECEKLER’

“Bunlar güçlense hepimizi böyle keserler” diyen Cübbeli Ahmet “Bunlar din düşmanları. Hey gidi sakalla sarıklı olup da PKK’yı destekleyenler, akıllı olun. Bunlar yönetimi bir ele alsınlar sakalınla birlikte kafasını da kesecekler” dedi.

Yorumlar