Gebertilen PKK’lılara bakın; çoğu Sünnetsiz

Prof. Dr. Burhan Kuzu, Dağlıca’daki hain saldırı sonrası Twitter hesabından açıklama yaptı, şehitler için başsağlığı diledi. Kuzu, PKK’ya yönelik operasyonlarda ise 2000 bin teröristin öldürüldüğünü belirtti.

“TERÖRİSTLERİN ÖNEMLİ BİR BÖLÜMÜ SÜNNETSİZ”

Kuzu, “Dağlıca Taburunda bu güne kadar çok sayıd şehidimiz oldu. Allah hepsine rahmet etsin. PKK boş bir şeyin peşinde. Bu ülkeyi kimse bölemez. Bu ülkeyi bölmek isteyen tüm şerefsizler milletten hak ettiği cezayı mutlaka alacak. Şu ana kadar binlerce terörist gebertildi. Devam edecek. Gebertilen Teröristlerin muayenesi mutlaka yapılmalıdır. Görülecektir ki, önemli bir bölümü sünnetsiz. Uyan Kürt kardeşim ne olur uyan artık” ifadelerini kullandı.

“HÜRRİYET VE PARALEL MEDYA ŞEREFSİZCE ÇARPITTI”

Kuzu, sözlerini şöyle sürdürdü: “2000 terörist öldürüldü; 500’den fazla teslim oldu ve 800’yakın yaralı var. Bu temizlik devam edecek. Halkın desteği PKK’ya asla olmayacak. Erdoğan karşıtlığı kimilerinde öyle hastalık haline gelmiş ki, bunlar açıkça PKK’ya destek ve HDP’ye oy vererek bunu göstermişlerdir. Cumhurbaşkanı 400 vekil isteyerek istikrarı anlatmasına rağmen, Hürriyet Gazetesi ve Parelel Medya bunu şerefsizce çarptırdılar. Bazı şerefsizler, şehit sayısını abartılı vererek milletin moralini bozmaya çalışıyor. Gün gelir bunu yapan alçak basın o teröre hedef olur.”

Gebertilen PKK'lılara bakın; çoğu sünnetsiz