Hain Pkk’lılar Polisi Yakarak Şehit Etti – VİDEO

PKK polis yaktı! Herkesin konuştuğu görüntüleri örgütün gerçek yüzünü göstermek için yayınlıyoruz – VİDEO

AK Parti Diyarbakır Milletvekili adayı Galip Ensarioğlu, dün çarpıcı bir açıklama yaparak, bir polisin PKK’lılar tarafından öldürüldükten sonra yakıldığını açıklamıştı. Ensarioğlu bu görüntüler elinde olmasına rağmen yayınlayamayacağını söylemişti.

ROKETLE ÖLDÜRÜP BENZİN DÖKEREK YAKTILAR

Galip Ensarioğlu; ‘Silvan’da kepçenin içerisinde Diyarbakır Çermik’li polisi roketatar ile öldürenler daha sonra benzin döküp defalarca yaktılar ve Çermik’li hemşerimiz bir avuç küle dönüştü. Ölmüştü roketle ölmüştü, çekim yapılıyordu bu çekimler elimizde bunu yayınlayamayız. Defalarca benzin görütülüp üzerine dökülüyor ve tekrar tekrar yakılıyor. Yani kalkıp kim kime insanlık dersi verecek. Her türlüsünü reddediyor ve lanetliyoruz” diye konuşmuştu.

PKK’NIN GERÇEK YÜZÜ

AK Parti Milletvekili adayı Galip Ensarioğlu’nun bahsettiği vahşetin videosu bugün ortaya çıktı.

Dehşet veren görüntüleri, PKK vahşetinin hangi aşamaya ulaştığını ve örgütün ‘yerden izmarit toplayan militan’ imajının sahteliğini gözler önüne sermek için okurlarımız ile paylaşıyoruz.

ROKETLE ŞEHİT POLİS KEPÇEYİ KULLANIYORDU

13 Eylül’de Diyarbakır Silvan’da gerçekleşen olay, hendek açıp sokak girişlerini kapatan PKK’lı teröristlere müdahale etmek için bölgeye giden polislere roketatarlı saldırı yapılması sonrasında meydana geldi.

Bu saldırıda 1 polis şehit olurken, 1 polis ise yaralandı. Şehit olan polis memuru PKK’lı teröristlerin kazdığı hendeği kepçe ile kapatmaya çalışırken atılan roket sonrası şehit düştü.

Yorumlar