Hasan Karakaya’ya dil uzatan Sedef Kabaş ağzının payını alınca kudurdu

Merhum Genel Yayın Koordinatörümüz Hasan Karakaya’ya yönelik çirkin ifadeler kullanan ve kendisini “gazeteci” olarak pazarlayan Sedef Kabaş’a Twitter üzerinden ağzının payını veren Trabzonsporlu yönerici Zafer Meriç’e linç kampanyası başlatıldı. Milli ve manevi hassasiyetleriyle öne çıkan Trabzonlular’ın arkasında durduğu Zafer Meriç’in ağız payı verdiği Paralel Çete yanlısı Sedef Kabaş, İstanbul Başsavcısı’nı terör örgütlerine hedef göstermekten yargılanmıştı.

İstanbul Başsavcısı’nı terör örgütlerine hedef göstermekten yargılanan Paralel yanlısı gazeteci Sedef Kabaş’ın merhum Genel Yayın Koordinatörümüz Hasan Karakaya’ya yönelik çirkin paylaşımı, milli manevi hassasiyetleriyle tanınan Trabzonsporlu yönetici Zafer Meriç’i çileden çıkarttı. Hasan Karakaya’nın Edirnekapı Şehitliği’ne defnedilmesini hazmedemeyerek attığı tweetine tepki gösteren ve Kabaş’a ağzının payını veren Zafer Meriç’e karşı Paralel çete ve azılı Kemalist’ler tarafından linç kampanyası başlatıldı.

Anadolu’nun bağrından çıkan Trabzonspor’un basketbol takımının içerisindeki bazı “ezik”lerin de Meriç’in arkasında durmayarak çakallara yem etmesi tepki topladı.

PARALEL’İN EKRAN SÜSÜ

Hasan Karakaya’nın gazeteciliğine dil uzatan ve ağzının payını “fazlasıyla” alan Sedef Kabaş, Paralel İhanet Çetesi’ne yakınlığıyla biliniyor. Sık sık Pensilvanya sermayeli kanallarda boy gösteren Kabaş, söz konusu kanallar Türksat’tan çıkarıldıktan sonra boşta kaldı.

Kendisini “gazeteci” olarak pazarlayan ama nerede yazdığını bir türlü bulamadığımız Sedef Kabaş isimli kadın, mesleğinin sadece 28 yılını Akit’e vermiş, 7 binden fazla günlük köşe yazısı yazmış usta gazeteci Hasan Karakaya’ya dil uzatması ayrıca komik karşılandı.

CUMHURBAŞKANI’NA HAKARETLER EDEN KADIN

Gazetecilik namına hiçbir izi olmayan Kabaş’ın kariyerindeki tek öne çıkan olay ise “bir kadın olarak” Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret etmesi. Cavit Çağlar İnterbank’ı hortumlarken, bu işadamına ait NTV’de program yapan Kabaş, hakkında açılan soruşturma kapsamında evinde arama yapmak üzere gelen polislere de hakaret etmişti.