Kemalistlerin İslam Düşmanlığı Hezeyanları!

Türkiyedeki Yeni Neslin Kemalistlerce Şeriata Düşman Olarak Yetiştirilmesi…Kahrolsun şeriat dercesine kinle doldurulan genç yürekler…ve Arkasında onları alkışlayan kemalist abiler ablaların islama soğuk antipatik bakışlarla dolu yetiştirilen genç nesilleri..
– Milli Eğitim bakanlığını Şeriat yanlılarının işgaline terk edenler
– Sağlık ve tarım bakanlıklarını Şeriatçılara peşkeş çekenler
– İç işleri bakanlığının yapısını bozup valilerin kaymakamların emniyet müdürlerinin şeriatçı olması için kolları sıvayanların hepsi.
– Harp okullarını şeriatçılara açmamakta direnen kemalistler(açık itiraf)
– Erbakanlar , Mezarcılar(Hasan mezarcı), Dicleler, Holding Solcuları, Numaralı Cumhuriyetçili Boşnak, Şeriatçılar, Kürt Irkçıları

Sizce sahnedeki genç bu tarz sözleri kendisi doğaçlama söylemiş olabilirmi(?)
Bilinçli bir müslüman bu tarz sözleri söyleyebilir mi?söylettirebilir mi? Arkasına alkış tutabilir mi?
Bu tarz söylemleri kim söyleyebilir söylettirebilir?Biraz düşün…

Biliyorsunuzki Şeriat Allah’ın kelamı Emirleri demektir…
Bir insan Müslümanım diyorsa veya Müslüman olduğunu iddia ediyorsa eğer Şeriat’i ister, asla karşı olmaz, olamaz.
Kim Allah’ın indirdigi ile hükmetmesse kafirin ta kendisidir. (Maide-44)

Herşeyin en Doğrusunu, Hak olanı, Yaratılanlar için en iyi olanını Allah bilmektedir. Tamamen hür iradesiyle kendini aciz duruma düşüren insan herşeyi bilemez. Şeriat’ı Allahın Kelamını Hak bilmeyen Müslümanım deyipte Şeriat istemiyorum diyen, "Allahın hükümlerini istemiyorum, inkar ediyorum yok sayıyorum" demekle eşdeğer bir cümle kurmuş olur.
Şeriat’ı istemiyorum diyen kendine Müslümanım dememesi gerektiğini bilmelidir…

Sahnedeki kin dolu sözleri duyan yetişmekte olan küçük genç topluluklar sizce Şeriat a nasıl bakabilir?
Bu videoda kasıtlı olarak şeriat ve islam vurgulanarak algı operasyonu yapıldığını , kemalistlerin geçmişten beri islama düşmanlık yaptığını ve gelecektede düşmanlık yapacağının farkına varmalısınız…

Bu insanların islam ile dertleri nedir acaba? Niye böyle olmuşlar dersiniz? ve farketmiş olmalısınız bilinçsiz islam düşmanları bile sıkıştıklarında genellikle istisnasız hep Atatürk’ün arkasına saklanmaktadır… "Laik ,Cumhuriyet ve Ne Mutlu Türküm Diyene" üçlemesi…

Türkiye’de belli bir kesim İslam dininden nefret ediyor. Camilerden rahatsız oluyorlar, türbandan rahatsız oluyorlar, oruç tutulmasından rahatsız oluyorlar, kurban kesilmesinden rahatsız oluyorlar, sakaldan rahatsız oluyorlar, namaz kılanlardan rahatsız oluyorlar, ezandan rahatsız oluyorlar. Her fırsatta Islamla ilgili her konuda saldırma ihtiyacı duyuyorlar. İslami biçimde yaşamaya çalışan bütün müslümanları düşman olarak görüyorlar, Arapmış, Türkmüş hiç fark etmez tüm müslümanlardan aynı ölçüde nefret ediyorlar.
Türkiye eski Cumhurbaşkanı Süleyman Demirelin, öz ve öz Türk vatandaşı genç kıza: "Okumak istiyorsan arabistana git" diyecek kadar aşağılaşması.
Türkiye eski Başbakanı Ecevitin ,Türbanla Meclise giren bayan milletvekiline: "Bu kadına Haddini bildirin onu dışarı atın" demesi.
Türkiye eski Başbakanı Mesut Yılmazın, Türbanlı eylem yapan genç kızlara: "Örümcek Beyinliler" demesi.
55 yıllık Siyasetçi Hüsamettin Cindoruk’un kapanan kadınları gösterip: "Bunların Türk kadınını temsil edecek bir tarafı mı var" demesi.
ve sayılabileceğimiz Yüzlerce örnek mevcuttur.Anlamalısınızki İslamı unsurların sosyal hayata girmesi bu insanları çıldırtıyor! Görmeye tahammül bile edemiyorlar. Nedenini kendileri de tam olarak bilemiyor ama kayıtsız şartsız nefret ediyorlar.
Dindar kişilerin sahibi olduğunu düşündükleri şirketlerden bile nefret ediyorlar, sermayeyi bile dinci ve dinsiz olarak iki ayrı şekilde algılıyorlar. Yeşil dedikleri sermayeden sadece nefret etmiyorlar adeta korkuyorlar. Belli kelimeler bile onları rahatsız ediyor, hamdolsun, elhamdülillah, hatta selam kelimesi bile tüylerini diken diken ediyor. Cami sayısından rahatsız oluyorlar, diyanet bütçesinden rahatsız oluyorlar, islam ile ilgili ne varsa batıyor.Haksız oldukları söylenirse eğer daha bir canhıraş şekilde müslümanlara saldırıp onları ezmeye çabalıyorlar. Yetiştirdikleri Yeni nesil Kemalist gençlerede islam ve Şeriat karşıtlığını yine aynı şekilde sinsice enjekte ediyorlar videodada görüldüğü gibi…

Yorumlar