Kemalizmin Mantık Hatası ve Chp Zihniyeti İZLE ÖĞREN!

Mustafa kemal Atatürk e adeta bir tanrı gibi saygı gösterenler arasında, Cahiliye dönemindeki put a saygı gösterenler, tapanlar arasında bir fark görebiliyor musunuz? Eleştirilemez ve yargılanamaz olmasını sağlamak. kendi ideolojik fikirlerini sanki bir ibadet, bir din (Töbe haşa) gibi kökleştirmek amaçları arasında yatmıyormu sanıyorsunuz, birçok insanın belki bilinçli belkide bilinçsiz şekilde bunca saygının tapınmanın arkasında. Amaç ataya sorgusuz itaat eden gençliğe sinsice islam düşmanlığını enjekte ettirmek. Tapındığın atanın kim olduğunu öğren, neden hiçbir akrabasının olmadığını araştır.Tarih kitaplarında Babasının neden Ali Rıza diye Türk gençliğine yıllarca yalan söylendiğini araştır. Bilinçsizlikten kurtul, Soru sor , sorgula ve cvp iste EY MÜSLÜMAN!
Tarihte Hiç Bir Şey Gizli Kalmayacaktır ! Milli Mücadeleyi Kazım Karabekir Başlatmıştır ! Atatürk Değildir !.. Artık Gerçekler Ortaya Çıksın Ve Hakikat İnkişaf Etsin. Kemalist zihniyet kendi içinde yıkılmaya mahkumdur.

Kendini Kemalist (!) Türk sana kişiler şu sorulara cevap vermeye mükelleftir;

Mustafa Kemal madem öyle; Latin Alfabesi yerine, neden “Göktürk Alfabesi”ni getirmemiştir?
Mustafa Kemal madem öyle; (fötr) Şapka yerine, neden “Kalpak” inkılabı yapmamıştır?

Mustafa Kemal madem öyle; Bira Fabrikası yerine, neden “Kımız Fabrikası” kurmamıştır?

Mustafa Kemal madem öyle; Ayasofya Cami yerine, neden “Fener Rum Patrikhanesi”ni müzeye çevirmemiştir?

Mustafa Kemal madem öyle; Miladi Takvim yerine, neden “12 Hayvanlı Türk Takvimi”ni getirmemiştir?

Mustafa Kemal madem öyle; Avrupa’dan ithal hukuk yerine, neden “Türk Töresi”ni getirmemiştir?

Mustafa Kemal madem öyle; … Halifelik sürüp çıkarılırken, Fener Patrikhanesinin İstanbul’da bırakılmasına neden izin verdi?

Mustafa Kemal madem öyle: Bir kisi tek basina nasil bir ülkeyi kurtarabilir? o “kahraman” kurtardi da neden o zaman düsmanlarin kültürlerini, yasam tarzlarini, alfabesini, yasalarını hatta dinlerini bize dayatti?

Yorumlar