Masum Çocuğu İşkence Ederek Öldürdüler (+18

İşte vahşet anları : Görüntü şiddet içeriklidir (+18)

Rejim askerleri küçük çocuğu işkence ederek öldürdü

Suriye’de 4 yılı aşkındır süren savaş boyunca, Beşar Esed askerlerinin insanlık dışı uygulamaları ve insan hakları ihlalleri gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

Son olarak sosyal paylaşım sitelerinde görülen bir videoda, Esed askerlerinin Şam kentinde bir çocuğu öldüresiye dövdüğü görülüyor. Öldürülen rejim askerinin cep telefonunda çıkan görüntü, Suriye’de Esed askerlerinin sivillere uyguladığı vahşeti, saniye saniye görüntülendi.

Yayınlanan görüntülerde 13-14 yaşlarında bir erkek çocuğa uygulanan şiddet ve dayak görüntüleri, internet ortamında hızla yayılmaya başladı.

Sert bir şekilde yüzüne darbeler alan çocuk, elleri ile kendini muhafaza etmesine izin verilmiyor ve çocuk hareketsiz bir şekilde gelen darbelere sarsılıyor.

Sosyal medyada görüntüyü paylaşan sayfa, yapılan insanlık dışı işkenceler neticesinde Suriyeli çocuğun vahşi bir şekilde öldürüldüğünü dile getirdi..

İnsan hakları örgütlerine göre Suriye rejimi işkenceye ve yargısız infazlara devam ediyor. 2011’den bu yana on binlerce kişi akıl almaz işkencelere maruz kaldı. Binlerce kişi işkencehanelerde öldürüldü.

Yorumlar