Oğlunu Sedat Peker’e gönderen Gürsel Tekin’den açıklama!

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin’in kendisiyle görüşmek için oğlunu yolladığını söyleyen Sedat Peker’e Tekin’den kaçamak bir cevap geldi.

Ünlü işadamı Sedat Peker, CHP’nin kendisine yönelik açıklamalarına cevap verirken Genel Sekreter Gürsel Tekin’le ilgili olarak çok konuşulacak iddialarda bulundu. Peker’in iddialarına Tekin’den kaçamak bir cevap geldi.

Peker, bir dönem Tekin’in oğlunu kendisine gönderdiğini ve selamını ilettiğini, bir otelde karşılaştıklarında da Tekin’le aralarında çok sıcak bir sohbet yaptıklarını anlattı.

Peker “Bütün herkes gelip ziyaret ederek sohbet ediyor, bir sıkıntıları olduğunda da yardım istiyorlar. Sonrasında ise inandığım kutsal değerlerle ilgili herhangi bir konuyla ilgili sert bir şekilde tavrımı koyup duruşumu belli ettiğimde benim mafya olduğumu,kabadayı olduğumu ya da örgüt lideri olduğumu söylüyorlar” dedi.

Sedat Peker, Gürsel Tekin’i deşifre etti: Oğlunu bana yollamadın mı?

Kurultay salonunda Gürsel Tekin bu konu ile ilgili soruya, “Bir otelde karşılaştık, selam verdi, ben de o selamı aldım. İnsanların selamını da mı almayalım.” cevabını verdi. Oğlunu Sedat Peker’le fotoğraf çektirmek için gönderdiği ifşaatına kaçamak bir cevap veren Tekin, “Yalan, yalan.” diyerek uzaklaşt

Kategori:

Genel, Haber

Etiketler:

, ,