Paralel kahpelik!

PKK ve KCK’ya MİT görevlilerinin listesini vererek infaz edilmesine sebep olan paralel yapı ihanette sınır tanımıyor. Yapının sosyal medya tetikçisi Fuat Avni, ‘Ak hırsızlar Listesi’ adı altında AK Parti’nin sandık görevlilerini PKK’ya hedef gösterdi.

Geçmişte, Güneydoğu’da görev yapan istihbarat görevlilerinin listesini PKK’ya ve KCK’ya vererek görevlilerin infaz edilmelerine sebep olan Paralel Yapı’nın sosyal medyadaki köstebeği Fuat Avni, ihanetlerine bir yenisini daha ekledi. Paralel Yapı, Fuat Avni vasıtasıyla ‘Ak Hırsızlar Listesi’ adı altında AK Parti’nin sandık görevlilerini terör örgütüne hedef gösterdi. Paralel yapı, HDP’nin barajı aşabilmesi için AK Parti’nin sandık görevlilerini PKK eliyle korkutarak oy hırsızlığı yapmaya çalıştığı ileri sürülüyor.

HER ŞEY, HDP DAHA RAHAT HİLE YAPSIN DİYE

Her seferinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve AK Parti’ye saldırmayı alışkanlık haline getiren Fuat Avni adlı “Twitter köstebeği” devletin gizli bilgilerini deşifre etmeye devam ediyor. Seçimlere bir gün kala AK Parti’nin sandık görevlilerinin listesini yayınlayarak, sandık görevlilerini terör örgütü PKK’nın hedefi haline getirdi. PKK aracılığıyla AK Partili sandık temsilcilerinin görevlerini engellemeyi amaçlayan FETÖ, 7 Haziran’daki gibi HDP’lilerin sandıkta rahatça hile yapabilmesi için elinden geleni yapıyor.

OY ÇALDIĞI TESCİLLENEN HDP’LİLERE GIKINI ÇIKARMADI

7 Haziran öncesinde de AK Parti’nin sandık görevlilerinin listesini yayınlayan paralel kuklası Fuat Avni, HDP’nin oy çalmasına olanak sağlamış, HDP’liler ise bu durumu yalanlamamışlardı. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde oy çalan HDP olmasına rağmen; Fuat Avni, oyları AK Parti’nin çaldığı iftirasını atmıştı. Gazete ve televizyonlarına kayyum atanması sonucu sesleri kesilen FETÖ medyasının ihanetlerine devam edemediğini söyleyen devlet içindeki önemli bir kurumun yöneticisi, örgütün seçimlerde sosyal medya hesapları üzerinden kara propaganda yapacağını belirtti.

PARALEL İHANET ONLARCA CAN ALDI

CIA ve MOSSAD’ın sözcüsü gibi hareket eden Fuat Avni, seçimlerden önce ülkede kargaşa ve kaos çıkarmak için elinden geleni yapıyor. Paralelcilerin, PKK’ya bilgi sızdırarak örgüte yapılacak operasyonları daha önceden haber vererek terör örgütü üyelerinin hayatlarını kurtardıkları ortaya çıkmıştı. Son olarak Doğu ve Güneydoğu’da görev yapan istihbarat görevlilerinin gizli kalması gereken isimlerinin listesini militanları aracılığıyla PKK ve KCK’ya sızdıran FETÖ, onlarca devlet görevlisinin infaz edilmesine sebep olmuştu.

İŞTE O PAYLAŞIM;