PKK elebaşlarından Mustafa Karasu, Kılıçdaroğlu’na övgüler düzdü

Terör örgütü PKK’nın elebaşlarından Mustafa Karasu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ağır hakaretler yönelten CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na övgüler düzerek, “Kılıçdaroğlu gerçekten de çok doğru bir tespit yapmış” ifadelerini kullandı.

pkk-elebaslarindan-mustafa-karasu-kilicdarogluna-ovguler-duzdu-h1453307063-c89b4cTerör örgütü PKK’nın yayın organı olan bir gazetede “Hüseyin Ali” mahlasıyla yazan PKK’nın Kandil’deki “kızıl” liderlerinden Mustafa Karasu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek çıktı.

Terörist Mustafa Karasu, gazetedeki yazısında “CHP lideri Kılıçdaroğlu gerçekten de çok doğru bir tespit yapmış. Tayyip Erdoğan’a ‘diktatör bozuntusu’ demiş. Eğer bu sözünde samimiyse bunun önemli siyasi sonuçları olacaktır. Çünkü diktatöre karşı sadece mücadele verilir. Diktatörle uzlaşılmaz. Diktatör ya ezer ya da mücadele ile alt edilir” ifadelerini kullandı.

TERÖRİSTİN MUHALEFET TARZI CHP-MHP-HDP İLE AYNI

Terörist Karasu yazısının devamında, MHP başta olmak üzere diğer muhalefet partileri ile aynı görüşte olduğunu dışa vuran şu ifadeleri kullandı: “Eğer Erdoğan diktatör bozuntusuysa bu, tüm AKP için geçerlidir. Çünkü AKP’yi yöneten Kılıçdaroğlu’nun diktatör bozuntusu dediği Tayyip Erdoğan’dır. AKP de şu anda Türkiye’de bir diktatörlük rejimi kurmuştur. Eğer Erdoğan başarılı olursa yeni anayasa ve başkanlık sistemiyle bu diktatörlüğüne hukuki bir çerçeve kazandıracaktır. Böylece de kendi zihniyetinin hegemonyasında otoriter kurumsal faşist rejimi kuracaktır.”

PKKYA ‘TERÖR ÖRGÜTÜ’ DİYEMEYEN KOMÜNİST BOZUNTUSU ODATV DE AÇIKLAMAYA ÇANAK TUTTU

Bebek katili terörist Karasu’nun yazısının haberi, CHP’nin sitelerinden olan ve PKK’ya “terör örgütü” diyemeyen Odatv’de de yayınlandı.