Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ’a Ne Ceza Verilmeli?

Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ’a Ne Ceza Verilmeli?

Yorumlar

 • Kemal Türkoğlu

  Adıyaman menzil cemaati Abdulbaki Erol ve Mahmutefendi cemaatlerine mektup
  Emri maruf neyhi münkeri açıkça yapıyorumki kimse uyarmadı demesin.
  Hadis gereğince bir haksızlığı gücü yetenin önlemesi farzdır.
  Recep tayyip erdoğan ve Ak parti aladağ yangınınnda belli olduğu üzere cemaatlerden çekinmekte oy kaygısıyla sözünü dinlemektedir.
  Recep tayyip erdoğan ve Ak partinin zülümlerine son vermesi için uyarmanızı istiyorum.
  Sizin uyarınız tavırlarını değiştirecektir.
  1 Namaz zülmü yaz saati uygulaması yüzünden işe giden milyonlarca insan sabah namazı kılamamaktadır.
  Namaz saatinde serviste olmaktadır.
  2 Cumhurbaşkanının yetkisi artması. Ahmet necdet sezrin ne yaptığını unuttunuzmu. Khk ve atama yetkisi Köşkün olunca Erdoğandan sonra Demirel gibi biri köşke oturursa tek imza ile camiler kuran kursları imam hatipler cemaatler kapatılır. başörtülü memurlar kovulur. Kimse hakkını arayamaz.
  3Ak partinin zülmü Gezi parkı eylemleri ve 15 temmuzdan sonra Ak partinin gizli yüzü açığa çıktı. Ak parti temelde kindar milli görüşçüdür aralarında bulundum nasıl harici kafalı olduklarını kendilerinden olmayan müslümanları öldürülmesi gereken kişiler olarak gördüklerini biliyorum. Ak parti başörtüsü kimlik vurgusu yaparak ehil dindar insanları milli görüşçüye çevirdi. Amacı içsavaş çıkartarak karşı tarafın tabanını ezmek. 1 milyon masum insanın ölmesi umurlarında değil. Veda hutbesi değnek hadisesinin hatırlatırım. Müslüman hiç bir şart altında kul hakkına dokunamaz. Benim gibi haksızlığa ses çıkaranları iftira ile sindirmek polisle hapisle korkutmak istiyorlar. Selametle Kemal beziroğlu