Sözcü küfürbazları masum gibi gösterdi

FETÖ’nün gazetelerinden farkı kalmayan Sözcü bugünkü manşetinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve ailesine küfür edenleri demokrasi kurbanı gibi gösterdi. Aralarında elinde iple yayınladığı videosunda Erdoğan’ı idamla tehdit eden küfürbaz Türk Solu dergisinin sahibi Gökçe Fırat Çulhaoğlu’nun da bulunduğu isimleri masummuş gibi gösteren gazete ‘bu kadar da olmaz’ dedirtti.

 

FETÖ’nün gazetelerinden farkı kalmayan Sözcü bugünkü manşetinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve ailesine küfür edenleri demokrasi kurbanı gibi gösterdi. Aralarında elinde iple yayınladığı videosunda Erdoğan’ı idamla tehdit eden küfürbaz Türk Solu dergisinin sahibi Gökçe Fırat Çulhaoğlu’nun da bulunduğu isimleri masummuş gibi gösteren gazete ‘bu kadar da olmaz’ dedirtti.Sözcü küfürbazları masum gibi gösterdi

FETÖ’nün yayın organı gibi çalışan Sözcü gazetesi bugün “Erdoğan, ‘Demokrasinin peşindeyiz’ diyor ama eleştiri yapana hemen dava açıyor.” diyerek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı “eleştiriye tahammülsüz ” gibi göstermeye çalıştı.

“Sarayzedeler” manşetini atan Sözcü gazetesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve ailesine galiz küfürler edenleri masum eleştiri yapanlar olarak gösterdi. Bununla da yetinmeyen Sözcü, Erdoğan’ı eline bir ip alıp idamlar tehdit eden Türk Solu isimli faşist derginin sahibi ve FETÖ’cü Gökçe Fırat Çulhaoğlu’nu da savundu.

Sözcü gazetesi “Parti liderine gözaltı: Ulusal Parti Genel Başkanı Gökçe Fırat Çulhaoğlu, Erdoğan’a hakaretler ettiği gerekçesiyle gözaltına alındı.” diyerek Erdoğan’ı idamla tehdit eden, küfür yağdıran bir kriminal tetikçiyi masum gösterdi.

Bugünkü manşetiyle “küfürzade dayanışması” sergileyen Sözcü suç işleyenlerin avukatlığını yaptı. Türkiye Cumhuriyeti’nin Cumhurbaşkanı’na açık küfür etmeyi, ip sallayıp idamla tehdit etmeyi “eleştiri hakkı” sayan Sözcü, DAEŞ’i bile destekleyen Gökçe Fırat adındaki bir tetikçiyi ‘ileri demokrasi kurbanı’ olarak nitelendirmesi pes dedirtti.

Sözcü’nün “eleştirdiler” dediği pek çok isim ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ya açık küfür ettiği için, ya da ölümle tehditten yargılanıyor.