Terörist Başı Mihraç Ural’dan Sedat Peker’e çağrı:Türkmen Dağına Gel!

Suriye’de Katil rejim için savaşan THKP-C lideri Mihraç Ural, bir kısım akademisyenin devleti doğuda katliam yapmakla suçladığı bildiriye…

Suriye’de Katil rejim için savaşan THKP-C lideri Mihraç Ural, bir kısım akademisyenin imzaladığı ve devleti Doğu’da katliam yapmakla suçladığı bildiriye destek verdiğini açıkladı.. Akademisyenlerin yayınladığı bildiriye sert tepki gösteren Sedat Peker’i ise Türkmen Dağı’nda düelloya çağırdı.

Türkmen Dağı bölgesine ulaştırdığı yardımlarla anılan Sedat Peker’in,“Barış için Akademisyenler İnisiyatifi” üyesi bin 128 akademisyene yönelik yazdığı yazı da, “Oluk oluk kanlarınızı akıtacağız ve kanlarınızla duş alacağız” sözlerine Suriye’de rejim için savaşan Terörist başı Mihraç Ural’dan yanıt geldi.

Böylece tartışılan bildiriye imza atan sözde aydınlara terör bağlantısı deşifre olmuş Mihraç Ural’dan da destek geldi..

Terörist başı Ural sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada,

“Sedat Peker’e çağrımdır. Türkmen dağı, Selma, Cisir el Şuğur seni bekliyor. Yiğitlik burada; sözden başka silahı olmayan akademisyenlere kabadayılık taslama. Sedat Peker, kan akıtma sevdanı, er meydanında gel de dök. Adam gibi şehit olmaya çalış. Yol ücretin ve çaylar benden, Bekliyorum seni cesur adam. Duyarlı arkadaşlar lütfen ilgili twitlerimi Sedat Peker’e iletiniz. Çağrım sürüyor. Sedat, kan dökme hevesini gel cephede gider. Bekliyorum. Tüm diktatörler er ya da geç aydınlarla, akademisyenlerle yüzyüze gelerler. Bu da oldu. Soytarı diktatör böylece cami duvarına işemiş oldu. Türkiye halkının onurlu aydınları akademisyenleri gösterdiğiniz duyarlılığa selam olsun. Size uzanacak el bize uzanmış sayılacaktır. Sedat Peker, akademisyenlerin silahı yok sözü var. Sen silahını al gel de elini taşın altına koy Beslemelerin teröristlerle birlikte dövüş. Sedat Peker, bilim insanına dil uzatıp kabadayılık taslayacağına gel de beslemeye çalıştığın terörist şebekelerin safında adam gibi dövüş. Sedat Peker, kan akıtmaya çok hevesliysen Türkmen Dağına bekliyorum.Orada iç dünyanın tüm kirlerini dökebilirsin ölürsen de şehit olursun.” ifadelerini kullandı.

Suriye’de Türkmen Köyler’e yönelik katliamlarda adı geçen Mihraç Ural , Reyhanlı saldırısından da sorumlu tutuluyor..