Uygur Türk Çocuğuna Akıl Almaz ÇİN İşkencesi..

Çin’de Çete üyelerinden küçük çocuğa dakikalarca işkence
Çin’de 13 yaşındaki bir çocuğa yaşıtları tarafından uygulanan işkence görüntüleri ülke yetkililerini ayağa kaldırdı.
Çin’in Pekin bölgesinde 13 yaşındaki bir çocuğa uygulanan işkence görüntüleri ve fotoğrafları ülkede büyük yankı buldu.
Çin’in internet medyası son günlerde sosyal paylaşım sitelerinde yayınlanan fotoğraf ve video ile çalkalanıyor. Pekin bölgesinde 13 yaşındaki bir çocuğun 4 tane yaşıtı tarafından 5 dakikadan uzun bir süre dövülüp işkence edildiği video

Yaşıtları tarafından gaddarca dövülen ve kimliği açıklanmayan 13 yaşındaki çocuk 5 dakikadan uzun bir süre boyunca tekme ve yumruklarla dövüldükten sonra üzerine kaya dahi fırlatılıyor. Acımasızca yaşıtları tarafından dövülen çocuk daha sonra kendisi döven kişilerin üzerine idarını yapması ile son bulan video Çin’deki bilimşim suçları ekibini alarma geçirdi.

Çin’deki internet alemi üzerinde jet hızı ile yayılan video izleyicilerin yolladıkları şikayet dilekçeleri ile devleti harekete geçirdi.Çinli yetkililer videonun internete yüklendiği IP adresine tespit etmeye çalıştıklarını belirtirken işkence uygulayan gençlerin bulunarak cezalandırılacakları belirtildi.
Kamu Güvenlik Bakanlığı ve Çin Polisi gerekli soruşturmanın açıldığını belirtilirken Pekin’in Naixifang kasabasında işkence yaşayan gencin kendisine işkence edenleri tespit etmesi için irtibata geçildiği ve ağır yaralı olan genç çocuğun devlet koruması altına alındığı belirtildi.
Çinlilerin Uygur Türkü çocuğa yaptıkları işkenceye bakın! Darwinist materyalist, komünist zihniyetin acımasızlığını görün! Türk İslam Birliği kurulmazsa dünyada binlerce çocuk böyle işkence görmeye devam edecektir. Devletimiz bir an önce Türkiye liderliğinde büyük bir Türk İslam Birliği kurmalıdır.

Yorumlar